SIK SORULANLAR
Cayma hakkınızı kullanmak için 7 iş günü içinde ürünü adresimize orjinal kutusu ve ambalajıyla kargolamanız gerekmektedir. İade işlemleri tek kullanımlık ürünleri kapsamamaktadır.
E-Ticaret portalımızdaki kart verileriniz 128 BIT SSL sertifikası ile korunmaktadır. Alışverişlerinizde güvenlik ihlaline neden olacak bir durum söz konusu değildir.
Ürünlerde aksi belirtilmediği taktirde tüm ürünleriniz 3 iş günü içinde adresinize kargolanır. Ürün teslim süreçlerinde farklı bir durum söz konusu ise ilgili ürünün detayında teslimat süresini görebilirsiniz.
Ürünlerimizde kullandığımız kağıtların tamamı davetiye baskısına uygun yüksek gramajlı kağıtlardır. Basit A4 kağıdı tarzında kağıtlar kesinlikle kullanılmamaktadır.
 Evet, hatta bunun aksi mümkün değildir, siz siparişi verdikten hemen sonra grafikerlerimiz sizin seçtiğiniz ürünü, sizin bilgilerinizle tasarlayarak Mailinize veya WhatsApp'dan resim dosyası olarak atarlar. Siz bilgilerinizi ve tasarımı kontrol edip onayladıktan sonra davetiyeniz baskıya alınır.
 Tabi ki, davetiyenize neyi yazdırıp neyi yazdırmayacağınız tamamen sizin taktirinizdedir. Anne, baba adları, soy isimler, mekan adı ve adresi, yemek, mevlüd, bayrak merasimi, gelin alması gibi yörelere göre değişen tüm bilgileri yazdırıp yazdırmamak tamamen sizin kararınızdır. Arzu etmeniz halinde de düğün davetiyesi yanında ilave kına davetiyesi de bastırabilirsiniz. Kına davetiyeleri sayfamızdan bakabilirsiniz.